Dla jakich stron jest MODx?

W skrócie - dla prawie wszystkich :) Jest to CMS charakteryzujący się ogromną elastycznością zastosowania.
MODx sprawdza się najlepiej tam gdzie trzeba zbudować szybko i efektywnie stronę internetową w 100% zgodną z zaprojektowanym wyglądem.

W szczególności polecamy MODx do tworzenia:

Serwisów firmowych małych i średnich firm

Dzięki MODx Twoja strona firmowa może wyglądać dokładnie tak jak chcesz. Koniec z narzuconym układem, koniec z szablonowym wyglądem, który wymusza konstrukcja innych CMSów. Tutaj Ty decydujesz. Wystarczy Ci prosta strona z trzema zakładkami informacyjnymi? Nic prostszego. Potrzebujesz galerię zdjęć, katalog produktów? Galeria zdjęć to jeden dodatkowy moduł do instalacji, katalog produktów stworzysz w oparciu o podstawowe komponenty MODx.

"Szybkich" serwisów dla kampanii marketingowych, serwisów produktowych

Wszędzie tam gdzie trzeba szybko uruchomić serwis internetowy lub też uruchomić stronę tylko na jakiś czas - MODx świetnie się sprawdza. Nie ma tu skomplikowanej konfiguracji, nie trzeba mieć potężnego serwera, nie trzeba najpierw usuwać z CMSa zbędnych komponentów - od początku tworzysz tylko to co potrzebujesz. Dodatkowo grafika serwisu będzie dokładnia tak jak sobie życzysz. MODx można również wykorzystać do zarządzać treścią strony zbudowanej w całości we flashu!

Małych portali, wortali informacyjnych, portali regionalnych

Wymagania rosną, MODx ciągle się sprawdza. MODx świetnie sobie radzi z organizowaniem dużej ilości treści. Zawartość strony może być dowolnie grupowana w kategorie, podkategorie, pod-podkategorie i tak dalej. W panelu administracji wszystkie dokumenty prezentowane są w czytelnej formie drzewka. Od razu dostępny jest moduł do grupowego zarządzania dokumentami, dzięki czemu możesz np. szybko przenieść całą grupę podstron do innej kategorii. Od razu dostępny jest moduł do komentarzy oraz logowania użytkowników. MODx jest stabilny i działa szybko w przeciwieństwie do ociężałych konkurencyjnych systemów "portalowych".

Copyright 2016 by modxcms.pl  |  Powered by MODX
Wykonanie i administracja: Invidia.pl